O čem to tady je…

Když chcete výkon, potřebujete být během dne aktivní. Pak potřebujete také občas vypnout. Hodit nohy na stůl a třeba jen koukat, číst nebo se hrabat v zemi.  A o to víc, pokud to dobíjí baterky.

Tento web není o sofistikovaných návodech a nápadech jak to udělat, ale o jednoduchých možnostech jak pro sebe vytvořit místo pro odpočinek, relaxaci a třeba i sdílení s přáteli. Cílem je vytvořit si na malém prostoru útulnou, pohádkovou oázu klidu, kde ale může každý najít své místo.

Takže, i když jsou některá naše zákoutí zpracována podle Feng-Shui a do detailu ladí oku, tak jiná využívají praktičnost. Klid a romantika dle tradic starých umění se střídají s plastovým nábytkem a ryzí praktičností, aby co nejlépe vyhověla uživatelům. A o to jde. Mít místo, kam každý může zmizet a dělat vše, co jej zrovna baví.

Nechci přidávat paní domu práci v podobě dalšího pokoje (kde se mimochodem mnohem víc práší než kde jinde), ale vytvořit i pro úklid jednoduché místo kam se nemusí nikdo stydět pozvat sebedůležitější návštěvu. A to vše za pár korun. A pokud tady vznikne místo pro sdílení nápadů ze kterých můžeme všichni čerpat, pak to bude přesně o tom :o)